👀 Дизайнеры, с какой командой вы мэтчитесь по вайбам? Проверяйте на Вайб-чеке→ vibe.habr.com

О компании «IT X100»

Ми мультипродуктовий стартап, який бере початок з об’єднання у 2020 році ІТ департаменту Суші Майстер та компанії Jetti. Фокусуємося на створенні продуктів і надання їх бізнесу по моделі SaaS.

Місія нашої компанії - зробити життя професіоналам "легким".

В IT Х100 на сьогодні працює 175 працівників: розробники, бізнес-аналітики, дизайнери, інженери, проектні менеджери, девопси, QA та системні адміністратори. 
Віддалена робота всієї компанії, побудованої на Microsoft 365 і Jira. Команда забезпечує роботу та розвиток 132 IT-продуктів, на яких побудовано 15 ключових сервісів для бізнесу, яких ми називаємо Клієнтами.

Наш технологічний стек включає компетенції в наступних напрямках: Node.js, React.js, Angular, Flutter, C#, Go, Dart, Java, 1С, Python, TSQL, MDX, DAX. Свої процеси управління робимо у відповідності з ITIL v.4 і активно використовуються методології Agile і OKR.

Наші клієнти знаходяться в 15 країнах: Венгрія, Казахстан, Польша, Румунія, Португалія, Україна, та інші. У бізнесі цих клієнтів і користувачів наших ІТ-послуг є 8 300 людей, які створюють, читають, продають, купують, виробляють, аналізують і прогнозують … роблять свою роботу за допомогою наших ІТ-продуктів.

Наші розробки зосереджені в 4-х напрямках: електронна комерція, харчові технології, фінансові технології та підприємства для великих компаній.

Ми зростаємо дуже швидкими темпами, тому завжди раді привітати талановитих людей у своїй команді.


  Востребованные в компании навыки

  Вакансии компании «IT X100»

  Нет вакансий
  У компании нет открытых вакансий
  Оценки и отзывы сотрудников о компании «IT X100»
  Оценить
  В этом году ещё никто не оценил эту компанию. Чтобы получить публичную оценку, нужно собрать минимум 25 голосов от сотрудников.
  Награды компании
  У этой компании пока нет наград
  Откуда приходят в компанию
  Art2Hire
  1 сотрудник
  Positive Technologies
  1 сотрудник
  Huawei Technologies Co.
  1 сотрудник
  СКБ-банк
  1 сотрудник
  В какие компании уходят
  Adoriasoft
  1 сотрудник
  Wisebits
  1 сотрудник
  Модульбанк
  1 сотрудник
  Фоксфорд
  1 сотрудник
  Банк ВТБ
  1 сотрудник