💰 Зарплаты в IT в первой половине 2024: по городам, специализациям, языкам и компаниям → подробнее

Frontend Backbone Developer

Требования

ФронтендJavaScriptBackbone.js

Неполный рабочий деньМожно удаленно

Logistics automation platform with self-driving delivery robots

Описание вакансии

Условия работы

We are looking for an experienced Backbone.js developer to participate in the creation of the world's first Shopping and Delivery Robot Platform

  • Experience on Front-end side side with Backbone.js;
  • Remote job;
  • Part-time job;
  • Good understanding of English;
  • Experience with Node.js is a plus;
  • Ambitious, self-motivated and well organized candidate.

Мы ищем опытного Backbone.js разработчика для участия в создании первой в мире Shopping and Delivery Robot Platform

  • Опыт работы на фронтенд c Backbone.js;
  • Удаленная работа;
  • Частичная занятость;
  • Хорошее знание английского языкa;
  • Опыт с Node.js является плюсом;
  • Мы ищем амбициозного, целеустремленного и организованного кандидата.