Data Analyst

Местоположение и тип занятости

Киев (Украина)Полный рабочий день

Компания

Продуктовая компания

Описание вакансии

Условия работы

Genesis- міжнародна продуктова ІТ-компанія повного циклу. Понад 1500 осіб в п'яти країнах створюють продукти для більш ніж 200 мільйонів унікальних користувачів щомісяця. Один із найбільших партнерів Facebook, Google, Snapchat та Apple в Східній Європі. Екосистема Genesis складається з більш ніж 15 компаній та інвестиційного фонду.

Universe - бізнес-юніт в Genesis, який створює корисні utility-додатки та цікаві казуальні ігри для користувачів по всьому світу. Ми успішно запустили 6 продуктів, які менш ніж за 2 роки встановило 20 000 000+ людей. Наші продукти регулярно входять у топ-3 AppStore / Google Play в своїй категорії та мають середню оцінку 4,5.

Universe має досвід запуску та розробки масштабних продуктів на розвинених ринках. Ми завжди шукаємо сильних гравців до нашої команди та високо цінуємо людей, орієнтованих на результат.

Наразі нам потрібен Product Analyst, який буде допомагати покращувати наші продукти - шукати слабкі місця та можливості для росту, а також впливати на прийняття рішень.

На цій посаді ти будеш:

 • Формувати якісні звіти в Tableau;
 • Працювати з базами даних і SQL;
 • Робити попередній опис підходів до аналізу нових функцій / продуктів і проводити цей аналіз;
 • Робити покриття всіх дій користувачів аналітичними подіями;
 • Шукати слабкі місця продукту / маркетингу і зон для поліпшення;
 • Регулярно інформувати команду про результати.

Що потрібно, щоб приєднатися до нас:

 • Мінімум 1 рік досвіду у сферi аналітики;
 • Досвід роботи з SQL, R або Python, Tableau, статистичними пакетами;
 • Сильні аналітичні навички, круте вміння працювати с цифрами;
 • Базове розуміння продуктових метрик та як вони пов'язані;
 • Проактивність та звичка виконувати задачі «під ключ»;
 • Володіння англійською на рівні Intermediate+.

Буде плюсом:

 • Досвід в аналітиці ринків мобільних додатків.

Genesis створив всі умови для твого успіху
Наша компанія побудована на вмінні знаходити найкращих людей і створювати для них унікальні умови:

Комфортні умови та гнучкий графік
Класний офіс в 5 хвилинах від метро Тараса Шевченко з терасою, лаунж зонами, кухнею, PlayStation. В наших офісах багато рослин та спеціальна система вентиляції і кондиціонування. Ми забезпечуємо 20 днів оплачуваної відпустки в рік і зручний робочий графік.

Турбота про здоров'я і спорт
Сніданки, обіди, безмежна кількість фруктів, снеків, смузі та йогуртів в офісі. Корпоративний лікар і медичне страхування. Безкоштовні тренування з бігу, футболу, баскетболу, волейболу та йоги. Знижки в найближчі спортзали та оплата участі у спортивних змаганнях.

Навчання та розвиток
Business і Management School для співробітників компанії. Велика електронна бібліотека та доступ до платних онлайн-курсів і конференцій, внутрішні бесіди і воркшопи, курси англійської і speaking club. Компенсація додаткового навчання на зовнішніх тренінгах і семінарах.

Гучні корпоративи
Два рази на рік — влітку і взимку — ми проводимо корпоративи з шаленим лайнапом в крутих локаціях. Щомісяця офіси зустрічаються на локальні тусовки та виїзні заходи, а після квартального звіту для всієї команди влаштовують вечірку.

Genesis - це не просто компанія, а підприємницька екосистема, де кожен співробітник може втілити свої ідеї в реальність. Практично всі керівники Genesis виросли всередині компанії і почали керувати цілими проектами і напрямками бізнесу у Ми інвестуємо та підтримуємо ініціативи своїх співробітників. Зараз 70% виручки Genesis приносять ті проєкти, яких п'ять років тому ще просто не було.

Залиш своє резюме і зроби крок на зустріч новим можливостям!